IF Ivents

Let the story begin!

Kompleksowo organizujemy eventy na miarę… Twoich potrzeb 😊
Specjalizujemy się w dużych eventach takich jak: eleganckie gale, jubileusze, konferencje, eventy motywacyjne, wdrożenia nowych produktów.

Odezwij się do nas i zostań gościem, na własnym evencie!

Jak zmienić swoją halę magazynową w przestrzeń bankietową? Skąd wypożyczyć elegancki namiot, który wszystkich pomieści? Jakiego artystę wybrać i co odpowiedzieć mu na pytanie o “rider techniczny”? Nie musisz tego wiedzieć 😊Skup się na swojej wizji, a szczegóły techniczne i logistyczne zostaw nam.

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży eventowej mamy szeroką wiedzę i sieć sprawdzonych partnerów. Jesteśmy Twoją gwarancją jakości i bezpieczeństwa podczas realizacji całego eventu.

Robimy to zawodowo!

oferta

Co organizujemy?

IF EVENTS... Inspiring Future EVENTS. Jako agencja eventowa inspirujemy ważne dla naszych klientów wydarzenia. Organizujemy imprezy firmowe i eventy firmowe, bankiety, gale, jubileusze i koncerty. Wszystko na najwyższym, ekskluzywnym poziomie zapewniając przy tym pełną kompleksowość. Ty mówisz "A", my resztę alfabetu.

EVENTY FIRMOWE Hero image
GALE I JUBILEUSZE Hero image
KONCERTY Hero image

Współpraca

Jak krok po kroku wygląda nasza współpraca?
Jesteśmy z Tobą na każdym etapie. Od A… do końca alfabetu 😊

1. Pierwszy kontakt gwarantuje Ci konsultację z naszymi doświadczonymi specjalistami. To dobry moment, żeby opowiedzieć o swoich założeniach i potrzebach oraz dopracować, w czym możemy Ci pomóc.

2. Na początku współpracy pomożemy Ci zaplanować budżet i w oparciu o niego stworzymy scenariusz Twojego eventu.

3. Doradzimy Ci na co warto zwrócić uwagę i zabierzemy się za planowanie oraz realizację. Możesz być na bieżąco z postępem prac lub zaufać naszym specjalistom i nie przejmować się nadchodzącym eventem.

4. Czas na wielki finał. Skoordynujemy Twój event na miejscu i będziemy trzymać rękę na pulsie, abyś Ty mógł się dobrze i spokojnie bawić na własnym evencie.

Kontakt

Indywidualne podejście, to też indywidualna wycena. Opowiedz nam o swoich potrzebach, wizjach i marzeniach, a my przygotujemy dedykowaną ofertę i ubierzemy ją w cyfry.

Umów się na niezobowiązującą konsultację:

Odezwij się do nas i zostań gościem na własnym evencie.
Let the story begin! 😊